Shes muri te gjall

Shitet nga: ilir 20 Mar 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
Shes muri te gjall është i gjat 1m, dhe lartësi 45m. gjithësej çmimi 70euro. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe viber. Imella. ilir0640@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim