shes rimorkion ansoret e aluminit

Shitet nga: burimi 18 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
Rimorkio osht shum e mire dhe bart pesh te madhe gjatesia dhe gjeraia Jan 230*120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim