shiten 620 duj ndrrohen me kose rrotacion

Shitet nga: halil 08 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1,3 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
shiten 500 duj te vjetit nga 1.30e dhe 120 duj te sivjetit nga 1.80 e.Dujt jane ne hajkobille ne pleme, mund te ndrrohen me naj sen qe do tna konvenonte, perkatsisht me naj kose rrotacion per 39 sh ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim