Farmer

Shitet nga: Murat 15 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Moto-kultivatorë
Motokoltivatori Labin 10 kw viti i prodhimit 2010 ne gjendje shum te mire pak i perdorur ka prikolicen dhe frezen e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim