Makina Bujqesire

Shitet nga: Imitaz 07 Gsh 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Moto-kultivatorë
Kerkojm
Distributor apo perfaqesues per keto lloje makinash dhe produkte.


1. Trakor nga india
2. makina bujqesore
3.makina per perpunimin e qumshtit
4.makina per klasifikim frutave
etc.
5. plera artificial si Urea 46
6. farna
7. melmesa
8.frute tropicale
etj.

per detaje na shkruani ne
ikcoc-invest@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim