Maqinë prerse

Shitet nga: Besim 05 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Moto-kultivatorë
Shes maqin prerese firma "HONDA" eshte me motor benzin dhe ka 120 kilogram.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim