Moto-Kultivator 506 509 pjes percjellse dhe servis

Shitet nga: Agim 23 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Moto-kultivatorë
Shesim moto-kultivator 506 509 si dhe pjes percjellse si Pllug, Kos, Frez, Pomp Uji etj.. Bejme servisim per moto-kultivator -Traktor-Motor Barit-Motor te Druve etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim