Shitet kultivatori labin

Shitet nga: Fahri Dje 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet kultivatori labin me rimorkio dhe me frez eshte e pa perdorur ne gjendje shum te mir per me shum kontaktoni ne numrin 044266787
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim