kultivator 509 me rimorkio

Shitet nga: kultivator 03 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 225 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Moto-kultivatorë
shes kultivatorin 509 me rimorkio,ne gjendje te rregullt,me kiper dhe mundesi lidhje edhe te ramit,rimorkio fabrikisht dhe me dupllo ram,goma te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim