rimorkio kultivatori urgjentt

Shitet nga: ximii 20 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Moto-kultivatorë
shitet rimorkio kultivatori e punuar per kerrstin si dhe e montuar prokolic qmontohet me shtrafa/ frenat me disk osi fiati. ndrrim me naj sen qe me konvenon viber +37744750953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim