Paisjet per traktor

Shitet nga: labi 13 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
shiten vllaqat 3 krahsh pllugjit te leskovit dhe ram shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim