BEJM HAPJEN E BUNARAVE / PILOTAVE etj

Shitet nga: beqir paqarizi 17 Mar 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAV DHE PILOTAVE HAPJEN E BUNARAV NE TE GJITHA TERENET NE GURI DHE NE DHE NE THELLSI DERI 350 METRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim