Blej trupa

Shitet nga: Skender 21 Nën 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Blej trupa arre,qershie,bungu dhe frasheri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim