Cerkullarin dhe Strugen

Shitet nga: C 13 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shes Cerkullarin dhe Strugen ne gjendje te rregullt pune.
Mundesi nderrimi me kultivator.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim