Dru

Shitet nga: Drut 24 Jan 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shiten drut bungu dhe qarri ka te holla dhe te trasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim