Kosë dhe motorr me Benzin

Shitet nga: ekrem 28 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Kosë me benzin si dhe motorr te druve me benzin
poashtu motorr te druve me rrymë kosë per muri te gjall.etj
qmimet simas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim