Krani per ngarkim

Shitet nga: ... 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Prodhim italian krani asht i pershtatshen per ngarkim te plehut natyral ose per sende tjera montohet ne fergusan dhe ne te gjith uljen e merr nga traktori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim