Kultivatorin imt 509

Shitet nga: egzon 07 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
she kultivatorin imt 509 ne gjendje shum te mir traktori posedon pllugun dhe kosen osht (4x4) prokolica osht kiper
fabrikisht e punuar osht shum i rujtun per marakli mund ta provoni edhe vet me dokumenta pres blers serjoz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim