MISER SHUM I MIRË

Shitet nga: fidan 20 Qer 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   11 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
shes kallamoq te sivjetit eshte shum i mir eshte i terun mir
shitet me shumic dhe pakic muni me ardh me pa
osht krejt ne kosha siq shihet ne foto
krejt thast jan nga 51kg 52kg
te interesuarit te lajmrohen ne nr045455645dhe viber 044883967
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim