Makin per bari

Shitet nga: xhafer shala 10 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Makin per kositjen e barit, e importuar nga zvicra, eshte ne gjendje te rregullt.
Posedojm pjes rezerv , kemi dhe servisin e te gjitha llojeve te makinave te barit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim