Makin per bluarjen e rremave dhe talles

Shitet nga: gazi 09 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Makin per bluarjen e rremave dhe talles
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim