Makin

Shitet nga: Endrit 17 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Osht shum e mir osht me rrym dhe ka fuqi, boj edhe ndrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim