Makina bujqësore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MZT 01 Krr 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje (Macedonia) - prodhimi i fletë burimet për kamionë, autobusë, rimorkio, dhe e lë rezervë, dhe pjesë këmbimi për makineri bujqësore (plugje 3, 5, 7, 9 braz, Regent, Vogel and Noot, Kuhn, Pietro Moro, IMT...dhe pjesë këmbimi për to: por, thika, etj.).

https://www.youtube.com/watch?v=TYHhpN3r64g&x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914688

MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje (Macedonia) - production of leaf springs for trucks, buses, trailers, and spare leaves, and spare parts for agricultural machinery (plows 3, 5, 7, 9, Regent, Vogel and Noot, Kuhn, Pietro Moro, IMT...as well as spare parts for the same: motherboards, knives, etc.).

MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje (Macedonia) - proizvodstvo na lisnati pruzini za tovarni vozila avtobusi, prikolki, rezervni platna i rezervni delovi za zemodelska mehanizacija (plugovi 3, 5, 7, 9 brazden, Regent, Vogel and Noot, Kuhn, Pietro Moro, IMT... kako i rezervni delovi za istite: ralnici, pluzi daski, podlogi, nozevi i dr.).

MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje
Тel.+389 2 2549 830 | Fax.+389 2 2549 837
Ul. Anton Popov 15 | 1000 Skopje | Macedonia
web: www.mztvozila.com.mk
e-mail: mztoprema@gmail.com
https://www.youtube.com/channel/UCfHwvYpW3-g6PN1G8uXh-kQ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim