Makina per Bore

Shitet nga: Xhafer 25 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Makina per pastrimin e rrugve dhe trotuarve nga bora
kemi lloje te ndryshme si Yamaha,Toro etj.
Jane ne gjendje te rregullt ,te importuara nga Zvicra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim