Makina per bari

Shitet nga: Xhafer 21 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Makina per kositjen e barit te gjitha llojeve si : Rancher, Honda
, Okay, Toro, Viking etj.
Po ashtu kryejm servisin e tyre dhe te gjitha llojeve tjera te makinave bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim