Makina per kositjen e barit

Shitet nga: Xhafer 21 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Kemi lloje te ndryshme te makinave per kosithen e barit si : Okay
Rancher , Honda , Viking Toro etj
Te gjitha jan ne gjendje te rregullt , jan te importuara nga Zvicra
Po ashtu bejm edhe servisimin e tyre dhe te gjitha makinave bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim