Makina per mbjellje te mjedres(+fidaneve tjera)

Shitet nga: Baki 26 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shes makinen per mbjellje te mjedres e cila terhiqet me traktor dhe siq shihet ne foto posedon nje pllug per hapje te rendit dy per mbyllje dhe dy per zgjerim-naltsim te rendit dy shporta per qitjen e fidaneve nje ulse si dhe dy shenjues te rendit duke fillu nga 2.5 metra deri ne 3 metra me mundsi caktimi qdo 0.10cm eshte e ndertuar privatisht dhe e perdorur nje sezon mbjellje 15 hektar mund ta shihni dhe ne video duke.mbjell tek facebok Mjedrat ne Kosov funksionin shum kollaj dhe mir . Ndrrim i mundeshem me Picap ose me najse qe.me konvenon . 045624578 045579031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim