Makina per pastrimin e bores

Shitet nga: Xhafer 18 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
makina per pastrimin e trotuarve dhe rrugve nga bora, janë te importuara nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim