Makineri qe ben Hapjen e Birav

Shitet nga: 123456 13 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Eshte e Re dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim