Maqina per prerjen edhe qarjen e druve ...

Shitet nga: Imerdin Gashi 30 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shes maqine e cila ban prerjen dhe qarjen e druve sipas deshires.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim