Mjete bujqesore

Shitet nga: bekim 24 Dhj 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Mjetet Bujqesore jane ne gjendje shume te mire dhe shiten cmimi do te jete sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim