Motor Kubota

Shitet nga: Xhafer 19 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Motor per prerjen e barit Kubota eshte ne gjendje te rregullt ,eshte i importuar nga zvicra,
Po ashtu bejm dhe servisimin e te gjitha llojeve te makinave per prerjen e barit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim