Motorr sharra

Shitet nga: Besi 06 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shes keto motorr sharra te cilat jan shum pak te perdorura dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim