Mulliri per bluarjen e grurit

Shitet nga: Muharremi 16 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet mulliri per bluarjen e misrit ne gjendje te mire optike dhe teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim