Mulliri

Shitet nga: cira 02 Pri 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
shes mullirin per blurjen dhe shuklurjen e misrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim