Pasul per FAR osht shum i mirë

Shitet nga: pasul 25 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
shes 500killa pasul te pejes,pasuli eshte i vades
eshte shum i mir zihet me nje val dhe per farë
eshte i qeruar vetem kokrra e pasulit
pasuli e ka kokrren e madhe
te interesuarit te lajmrohen ne
nr.045455645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim