Pjes per kultivator 510 dhe reduktor per rimorki..

Shitet nga: ........... 15 Qer 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
shes pjes per kultivator 510 ka edhe dhembzor te menjaqit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim