Pllugjt

Shitet nga: Hasan 08 Nën 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shiten pllugjt nuk e di qfar firme jan se i kena qe 30 vite por tash nuk na duhen por at arsyje shiten
Por info mund te kontaktoni ne +37744875752 i njojti nr dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim