Prekolic e Beogradit me Kiper ne rregull

Shitet nga: Person Fizik 07 Gsh 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shes prokolicen e beogradit per traktor ne gjendje te rregullt me kiper dhe drita. Prokolica eshte e perdorshme dhe nuk eshte askund e dredhuar ne osovina.

I vetmi investim qe duhet te behet ne te eshte ti ipet nje ngjyre dhe te rregullohet paksa kanata e djathte. Megjithate edhe ne gjendjen e tanishme prekolica eshte e perdorshme ne te gjitha aspektet.

Cmimi: Sipas Marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim