Projekte bujqesore per grante ne MBPZHR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agro Business Consulting 15 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Projekt propozime, biznes plane dhe aplikacione për grante

Agro Business Consulting sh.p.k ju ofron:
1. Projekt propozime, biznes plane dhe aplikacione për grante,
2. Projektim të skicave për stalla dhe objekteve përcjellëse.
3. Këshilla për fermerët dhe agrobizneset,

Me respekt,
Agro Business Consulting sh.p.k
Tel: +377 (0)44 191 200
E-mail: projekteagro@gmail.com
https://www.facebook.com/projekteagro/

#bmw #audi #vw #golf #blej #shes #nderroj #qeradhenje #qera #banesa #shtepi #paisje #bujqesi #apartment #agro
https://www.facebook.com/projekteagro/
https://www.facebook.com/projekteagro/
https://www.facebook.com/projekteagro/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim