Prokolice per ple natyral

Shitet nga: Mirsad 24 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet prokolica per ple natyrale eshte e 8 tonve. Dhe eshte ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim