Qepa (pipa) IZRAEL dhe~iTALIAN.Modeli i ri 2013

Shitet nga: qepa (pipa) 15 Nën 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shesum qepa (pipa) nga iZRAELI dhe iTALIA
Modeli i Ri 2013.
Nëse Jeni Të Interesuar Mund Kontaktojm
Prej Ores 09:00 deri 21:00.
në numiri "044 629 196,,Dhe "045 334 188,, ju mir presum
Sasia oshtë e Kufizuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim