RIMORKO

Shitet nga: privat 07 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

980 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet rimorko proshim beogradit.shum e rujtne dhe e mir goma te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim