Rimorkio

Shitet nga: Kastriot 20 Shk 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet prokolica ne gjendje te mir te punes dhe shum e rujtne per me shum informata me thirrni ne nr e tel 044369120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim