Rrypa per dru dhe kamion

Shitet nga: ARTONI 01 Sht 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
jane prodhim Gjerman te rujtun.

049185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim