SHITET MAKINA PER MBLEDHJEN E GJETHEVE

Shitet nga: makin per gjethe 21 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet makina per mbledhjen apo largimin e gjetheve e sapo ardhur nga Gjermania.
Makina eshte me rryme elektirke kapaciteti 0.65 kw, dhe ka dy funksione:
1. Eshte e pershtatshme per mbledhjen e gjetheve (posedon thesin qe mbledh gjethet)
2. Largimin e gjetheve me ane te ajrit.

Mund te perdoret edhe per mbledhjen e stiropollit etj.

Makina eshte pak e perdorur mirpo ne gjendje shume te mire.


Gjethe, gjethet, fleta, fletat, dushk, dushkun, mledh, hjek, largon, stiropoll, stiropolli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim