Shampoo Kunder zbokthit dhe renies se flokeve

Shitet nga: syla 16 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
subrina kakao pure natyral eliminon zbokthin dhe rigjeneron floket
viber +37744245218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim