Shitet Hamari

Shitet nga: Agron 07 Nën 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet Hamari me 3 preseka eshte ne gjendje shum te mir dhe te ruajtur nuk ka asnje demtim si ne pjeset ansore ashtu edhe kulmin e ka ne gjendje te mir nuk rrjedh asgje. Hamari i ka 3 preseka nje per miser dhe dy per grur.

QMIMI ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim