Shitet Hambar me 3 preseka

Shitet nga: agron 25 Tet 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet hambar me 3 preseka, eshte ne gjendje shum te mir dhe pak i perdorur
qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim