Shperndarse e plehut

Shitet nga: Xxxxxx 11 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shes shperndarsen e plehut artificial e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt telnike posedon dy fuza per shperndarjen e pelhut dhe munde me mxan 400 kg pleh artificial
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim